Заклади соціального захисту населення отримали чергову підтримку від міжнародних партнерів

Заклади соціального захисту населення отримали чергову підтримку від міжнародних партнерів

Дотримання стандартів щодо умов проживання громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, які перебувають у стаціонарних установах, є першочерговим завданням по забезпеченню якості надання соціальних послуг для департаменту соціального захисту населення.
Тому використання додаткових дієвих інструментів підтримки найбільш незахищених категорій населення, таких, як співробітництво з міжнародними донорськими та благодійними організаціями, є в пріоритеті для органів соцзахисту.
За минулий рік Міжнародний Благодійний фонд «AICM» Україна – Франція став надійним партнером для установ соцзахисту Полтавської області, адже неодноразово реагував на кризові ситуації та надавав гуманітарну допомогу закладам, які опікуються представниками уразливих категорій населення області.
Так, напередодні нового року 11 інтернатних закладів отримали від БФ «АІСM» благодійну допомогу у вигляді продуктів харчування, гігієнічних наборів, ємності для питної води, медичних препаратів, постільної білизни, печей для опалення приміщень, ліхтарів.
Зазначена допомога буде використана кожним інтернатом для підвищення рівня обслуговування та умов проживання для понад 2 тисяч людей похилого віку, дітей та осіб з інвалідністю, які потребують постійного стороннього догляду.
Крім того, для забезпечення стабільної роботи закладів на випадок відсутності електропостачання 3 психоневрологічні будинки-інтернати (Ліщинівський, Рашівський та Кротівський) отримали генератори.
Загалом, за період військового стану до стаціонарних установ було зараховано та тут проживають 154 особи з числа уразливих категорій, які мають статус внутрішньо переміщених осіб.
Користуючись нагодою, висловлюємо вдячність та запевнення в щирій дружбі президенту і засновнику Фонду Крістіану Карреру та всій команді БФ «AICM» за співпрацю та надану підтримку.

Людмила КОРНІЄНКО
Директор департаменту соцзахисту населення
Полтавської ОВА

Добавить комментарий