Заради здоров'я дітей

Заради здоров’я дітей

У рамках проведення XІV Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця” минулої неділі в обласному центрі відбувся забіг “Біжу заради здоров’я дитини 2.0”.
Близько 220 полтавців, дорослих і дітей, взяли участь у благодійній акції. Маршрут забігу проліг від Корпусного парку до пам’ятника Зигіну. Для участі у заході потрібно було сплатити внесок – 100 гривень. Але чимало учасників опускали в імпровізовану скриньку й більше коштів.
Захід проводився Полтавським штабом Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця” та Українською Академією Лідерства. Як повідомила регіональна представниця фонду “Серце до серця” в області Наталія Удовиченко, минулої неділі вдалося зібрати 26 тисяч 508 гривень.
Ці кошти перерахують на закупівлю діагностичного обладнання кардіологічного відділення Полтавської обласної дитячої клінічної лікарні.
Нагадаємо, торік забіг відбувся 1 квітня, у ньому взяли участь майже 200 громадян. Організатори зібрали близько 12 тисяч гривень. За ці кошти закупили діагностичне обладнання для дітей з вадами слуху, що лікуються в сурдологічному відділенні обласної клінічної лікарні.
Загалом за 13 років діяльності фонду для лікарень міста та області було закуплено обладнання більш як на два мільйони гривень. Лікування на цьому обладнанні є безкоштовним.

Людмила ДАЦЕНКО
“Зоря Полтавщини”

Поділися:

Добавить комментарий