Затрати, які окупляться сторицею

Затрати, які окупляться сторицею

Центр підтримки та розвитку бізнесу відкрили у Миргороді. Започаткувала його громадська організація «Зміни можливі» за сприяння міської влади та фундаторів Проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» ПРОМІС.

Присутні на відкритті центру ініціатори нової справи, серед яких був і міський голова Сергій Соломаха, наголошували на тому, що йдеться фактично про перший у Миргороді постійно діючий майданчик для зустрічей досвідчених повпредів бізнесу та тих, хто тільки розпочинає підприємницьку діяльність чи мріє про це. Саме тут вони зможуть поділитися досвідом або переконатися у правильності свого вибору, застерегти колег від помилок, окреслити здобутки і проблеми, шляхи їх розв’язання, зокрема й за участю юристів.
В ошатному й досить просторому приміщенні діятимуть дві школи бізнесу – для жінок і для молоді. Власне, саме ці категорії реальних і потенційних підприємців стануть пріоритетними для функціонування нового осередку спілкування однодумців. Облаштували тут і сучасний коворкінг-центр, де відбуватимуться не лише ділові зустрічі. Кожен охочий підприємець зможе попрацювати там із власним гаджетом, скориставшись безплатною точкою доступу до інтернет-мережі, а також на певний час «озброїтися» необхідною оргтехнікою.
У щойно відкритому Центрі підтримки та розвитку бізнесу є навіть дитяча кімната, де малеча читатиме, малюватиме, вивчатиме англійську мову й опановуватиме вокал, а також релакс-зала для занять йогою та пілатесом. Чи виправдані такі затрати на те, що нібито не приносить швидких прибутків і не розв’язує одразу найнагальніших проблем курортного міста? Ініціатори започаткування центру переконані: такі затрати окупляться сторицею.
Адже, скажімо, серед міст Полтавщини Миргород був і залишається одним із лідерів із залучення коштів, зокрема й міжнародних партнерських організацій, на реалізацію конкретних проектів поліпшення соціальної інфраструктури. Однак тих коштів іноземних доброчинців усе одно не вистачає на розв’язання всіх проблем курортного міста. І ніколи не вистачить, якщо сподіватися тільки на отримання «риби», тобто коштів з боку, а не «вудки». Себто знань та інструментів, за допомогою яких місцеві підприємці зароблятимуть гроші для власних родин, забезпечуватимуть роботою найманих працівників і постійно поповнюватимуть міську казну своїми податками. Новий Центр підтримки та розвитку бізнесу сприятиме саме тому, щоб таку «вудку» підприємливі земляки отримали якнайшвидше.

Андрій РОМАНЮК
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий