Завершено реконструкцію Чорнухинського ліцею імені Григорія Сковороди

Завершено реконструкцію Чорнухинського ліцею імені Григорія Сковороди

У межах робочої поїздки голова облдержадміністрації Олег Синєгубов відвідав Чорнухинський ліцей імені Г. С. Сковороди. У закладі саме завершили реконструкцію, утеплили фасад. Роботи виконали вчасно.

Директор ліцею Любов Саражин розповіла, що приміщення збудували в 1972 році. Відтоді капітальних ремонтів у ньому не проводили. У 2003-му школу відокремили від централізованої котельні. У дворі закладу облаштували автономну котельню. Це дало вагомий результат в енергозбереженні й, відповідно, заощадженні коштів. У 2016 році замінили вікна.
«Реконструкція закладу, здійснена в цьому навчальному році, має бути результативною. Поліпшить енергоефективність будівлі. Крім того, покращився естетичний вигляд ліцею, – зазначила Любов Саражин. – Бригада працювала відповідально й сумлінно, з дотриманням усіх технологічних процесів».
Любов Саражин додала, що, оскільки ліцей є опорним закладом у районі, хотіли б побудувати смугу перешкод для уроків «Захисту України» та спортивний майданчик. Розповіла й про потребу відремонтувати харчоблок.
Олег Синєгубов зазначив, що потрібно розробляти й подавати відповідні проєкти. Область готова їх підтримувати на умовах співфінансування. Наголосив, що завдяки утепленню стін і фасаду ліцею вдасться забезпечити економію ресурсів.
«Будівельники провели гідроізоляцію, утеплили цокольну частину приміщення, фасад об’єкта. Нанесли декоративну штукатурку і покрили стіни акриловою фарбою, – сказав Олег Синєгубов. – Надалі в межах президентської програми «Велике будівництво» хочемо зробити наступні етапи ремонту і покращення освіти дітей. Ми переконані: все, що вкладається у якість навчання, матеріально-технічну базу закладів, – це інвестиція у нові покоління. Ще багато завдань попереду. Наприклад, будівництво спортивного майданчика, ремонт харчоблоку. Спільними зусиллями зможемо втілити їх у життя. Якісна реалізація цьогорічного проєкту з дотриманням встановлених термінів – доказ того, що на місцях можуть отримувати кошти, ефективно і вчасно їх освоювати. Надалі опорний заклад розвиватимемо».
Голова Чорнухинської райдержадміністрації Юрій Самойлік розповів, що через два роки виповниться 300 років із дня народження Григорія Савича Сковороди. Хотіли б відзначити цей ювілей земляка як мінімум на обласному рівні. Створили робочу групу, напрацьовують ідеї.
«Спілкувалися про це з Прем’єр-міністром. Потрібно надати пропозиції і розробити відповідний план заходів. На урядовому рівні ініціативу з відзначення 300-річчя Григорія Сковороди підтримують», – зазначив Олег Синєгубов.
На реконструкцію Чорнухинського ліцею спрямували кошти субвенції з Державного бюджету на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів» та кошти місцевого бюджету. В опорному закладі навчаються близько 300 дітей.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Поділися:

Добавить комментарий