Заводчани виготовили  обладнання для дитсадка

Заводчани виготовили обладнання для дитсадка

Нерідко діти відчувають дефіцит рухової активності, що спричиняє затримку їхнього вікового розвитку швидкості, спритності, координації рухів, витривалості, сили. Тому педагоги Кременчуцького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №12 прийшли до висновку, що малюки потребують особливих технологій фізичного розвитку, які мають сприяти корекції не лише фізичного, психомоторного, а й емоційного та загального психічного розвитку.
Чітко розуміли, що результат залежить від створення умов для формування оптимальної рухової активності дошкільнят за допомогою використання нетрадиційного фізкультурного обладнання – степ-платформ. Тож ми звернулися з листом-проханням про надання шефської допомоги – виготовлення 20 штук дерев’яних степ-дощок – до правління ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод». Незабаром якісні, технологічно грамотно виготовлені пристрої доставили до дитячого садка.
Дуже цікаво було впроваджувати степ-аеробіку – один із найдоступніших стилів в аеробіці. Процес викликав інтерес у дітей, батьків та працівників ясел-садка.
Адміністрація закладу, діти, педагоги, батьки висловлюють щиру вдячність голові наглядової ради ПАТ «КВБЗ» Володимиру Приходьку, голові правління Максиму Крамаренку, усьому трудовому колективу підприємства за підтримку і допомогу дитячому садочку. Цінуємо вашу людську щедрість і розуміння. Від усього серця бажаємо підприємству стабільної роботи і процвітання.

Лариса ЯЦИК,
директор Кременчуцького закладу дошкільної освіти №12.

Поділися:

Добавить комментарий