Зберегти людей  і виробництво

Зберегти людей і виробництво

Щоб забезпечити стабільну роботу Крюківського вагонобудівного заводу в умовах надзвичайної ситуації, оголошеної в державі через пандемію коронавірусу, для збереження здоров’я і працездатності колективу на підприємстві створено штаб, який очолив голова правління ПАТ «КВБЗ» Максим Крамаренко.
Ми попросили Максима Вікторовича розповісти про роботу штабу.

– Штаб оперативно проводить засідання, розглядає питання, ухвалює рішення, обов’язкові до виконання для кожного працівника ПАТ «КВБЗ». Зокрема прийнято низку важливих рішень, які схвалені головою наглядової ради Володимиром Приходьком і втілюються в життя.
Перше, що ми зробили, – це плакати, які пояснюють небезпеку COVID-19, правила протидії коронавірусу, норми гігієни, яких повинен дотримуватися кожен, щоб уникнути зараження. Плакати передані в усі підрозділи заводу.
Вирішено придбати 6 безконтактних термометрів, щоб посилити контроль і уникнути поширення будь-якої вірусної інфекції серед працівників підприємства. Будуть закуплені також експрес-тести для ранньої діагностики коронавірусу медичними працівниками лікувально-оздоровчого центру підприємства. На прохідних, в адміністративних будівлях, які відвідує багато людей, введений режим посиленого вологого прибирання із застосуванням дезінфікуючих засобів. У 3–4 рази збільшена норма видачі засобів гігієни всім працівникам підприємства, адже часте і ретельне миття рук – один із важливих моментів особистої гігієни, що допомагає уникнути будь-яких інфекцій. У місцях перебування великої кількості працівників розміщені ємності з антисептиком і дозаторами, щоб кожен міг обробити руки. Дезінфікуючі засоби передані в усі підрозділи для обробки дверних ручок, поручнів та інших поверхонь.
Працівники підприємства, які перебували останнім часом на відпочинку або у відрядженні за межами країни чи в регіонах України, де виявлено найбільше випадків захворювання на коронавірус, знаходяться вдома на двотижневій самоізоляції.
Через дефіцит захисних медичних масок у мережі аптек організовано їх виготовлення на дільниці пошиву корпусу пасажирського вагонобудування. Придбано відповідні матеріали. Завдання – забезпечити всіх працівників підприємства масками.
За рішенням наглядової ради і правління для потреб медичних установ Кременчука виділені значні кошти, закуповуються необхідне обладнання і засоби захисту.
Нині першочергове завдання – вберегти колектив, наших людей і територію підприємства від проникнення коронавірусу. Адже це – запорука того, що завод працюватиме, вироблятиме продукцію, виплачуватиме заробітну плату. Найголовніше в такій ситуації – зберігати спокій, дотримуватися особистої гігієни, дбати про здоров’я своє та навколишніх, терпляче і з розумінням ставитися до профілактичних заходів.

Прес-служба ПАТ «КВБЗ»

Поділися:

Добавить комментарий