Збільшуються площі молодих соснових лісів

Збільшуються площі молодих соснових лісів

Працівники державного підприємства “Полтавське лісове господарство” разом з ініціативними полтавцями та їхніми дітьми посадили на території Руднянського лісництва молодий ліс. Захід пройшов у рамках щорічної всеукраїнської екологічної акції “Майбутнє лісу в твоїх руках”. Після короткого наочного інструктажу про те, як правильно саджати сіянці сосни, за три години на зрубі було заліснено площу 0,8 гектара. Згуртувала людей депутатка обласної ради, член постійної комісії з питань екології та раціонального природокористування Тетяна Микуця. Працівникам лісгоспу вона допомагає вже не перший рік.
Разом із лісівниками полтавці загалом посадили 4,5 тисячі сіянців. Перед посадкою їхні корені обробили спеціальною органічною суспензією зі стимуляторами росту та вологонакопичувачами. Майстер лісу Валерій Дяченко розповів: “Для того, щоб сосна виросла вище одного метра, потрібно п’ять-шість років. А за один рік сіянець виростає від трьох до десяти сантиметрів”.
За словами головного лісничого державного підприємства “Полтавське лісове господарство” Олександра Глушка, загалом у їхньому підприємстві цьогоріч планують посадити на зрубах та землях, які раніше не були залісненими, близько 165 гектарів лісу.

Тетяна ЖУРАВЛЬОВА
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий