Жнива  в онлайн-режимі

Жнива в онлайн-режимі

У СТОВ «Ніка» агропромхолдингу «Астарта-Київ» вдосконалюють роботу за допомогою IT-технологій.
Аграрний сектор Полтавщини продовжує вдосконалюватися і випробовувати новітні методи роботи. Близько року працівники СТОВ «Ніка» у Чутівському районі користуються програмою AgriChainFarm. Зручну електронну систему для виробничої служби розробила компанія AgriChain, яка входить до структури «Астарти-Київ».

У розпорядженні СТОВ «Ніка» – 120 полів пшениці, кукурудзи та соняшнику, загальною площею понад 6 тисяч гектарів. AgriChainFarm дає змогу відстежити всі процеси в місцях жнивування в онлайн-режимі: зі смартфонів, планшетів або комп’ютерів. Незручна паперова система, що обмежувала можливості агропідприємств, – у минулому.
– Завдяки IT-технологіям ми позбулися паперової роботи та вдосконалили логістику. Можемо повністю контролювати процеси, які проходять в полях, а також контролюємо роботу агрономічної служби, – розповідає головний агроном СТОВ «Ніка» Сергій Ніколенко.
Доступ до програми мають семеро працівників «Ніки», серед яких – агрономи, механізатори, диспетчери та економісти. Складнощів із опануванням нової системи у персоналу не виникало.
Розробники доклали максимум зусиль, щоб AgriChainFarm була зрозумілою та комфортною для користувачів всіх рівнів. Кілька разів на рік IT-експерти проводять для агрономів тренінги.Жнива  в онлайн-режимі
Економіст СТОВ «Ніка» Жанна Волкова теж користується програмою AgriChainFarm:
– Економісти спостерігають за наявністю техніки та витратами пально-мастильних матеріалів. Маємо розуміти, скільки, наприклад, витрачаємо часу та коштів на жнива з 1 гектара поля. Контролюємо як дрібні витрати, так і відразу бачимо розрахунки по всіх об’єктах.
За справністю техніки агрономи теж слідкують онлайн. У разі необхідності оперативно повідомляють про проблеми до служби підтримки підприємства в Києві.
Діджиталізація підняла аграрний сектор на новий рівень і позитивно вплинула на продуктивність підприємств агропромхолдингу «Астарта-Київ». Упродовж року робота згідно із сучасною системою у СТОВ «Ніка» показала хороші результати. І на цьому тут зупинятися не збираються.

ГО «Полтавщина Аграрна».

Поділися:

Добавить комментарий