Зимова Олімпіада відбудеться без іноземних уболівальників

Зимова Олімпіада відбудеться без іноземних уболівальників

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) опублікував низку рішень щодо умов проведення наступних Олімпійських і Паралімпійських ігор-2022, що відбудуться (відповідно) з 4 по 20 лютого та з 4 по 13 березня наступного року в Пекіні, інформує «Суспільне».
Повідомляється, що учасники змагань і члени делегацій, які не будуть повністю вакциновані, після приїзду мають пройти 21-денний карантин. Організатори визнаватимуть всі вакцини, офіційно схвалені ВООЗ, а також відповідними міжнародними й національними організаціями. Окремо розглядатимуться спортсмени, які матимуть документ, що підтверджує медичну необхідність звільнення від вакцинації. Проте навіть вакцинація не звільнятиме від тестувань. Незалежно від того, хто буде вакцинований, а хто ні, всіх місцевих та іноземних учасників змагань щоденно тестуватимуть на коронавірус.
Організаційний комітет Олімпіади вирішив, що через ситуацію з пандемією коронавірусу відвідати Ігри як уболівальники зможуть лише резиденти Китаю, які відповідатимуть антиковідним вимогам. Якими саме будуть ці вимоги, повідомлять пізніше. Варто зазначити, що Ігри в Токіо спочатку теж планувалося проводити за присутності місцевих глядачів, але у підсумку трибуни були взагалі порожніми, якщо, звісно, не враховувати спортсменів і представників офіційних делегацій, які підтримували атлетів під час змагань.
Олімпіада відбуватиметься в уже звичному для спортивних заходів найвищого рівня режимі «бульбашки», де жорстко контролюватиметься пересування між локаціями та користування транспортом.
Як зазначалося на офіційному порталі НОК України, за словами представників Оргкомітету Пекінської Олімпіади, під час візиту до Токіо вони отримали цінні уроки з успішного проведення Ігор. Тридцять чотири члени Оргкомітету Пекіна були направлені до Токіо задля участі у програмі спостерігачів Міжнародного олімпійського комітету, де мали змогу набувати досвід та знання, працюючи зі своїми японськими колегами на ключових посадах. Вони також вивчили оперативні проблеми проведення найбільшої у світі спортивної події під час пандемії.

Підготовлено за матеріалами suspilne.media та noc-ukr.org.

Поділися:

Добавить комментарий