Зимові Ігри-2018: скільки платитимуть українським олімпійцям за здобуті медалі?

Зимові Ігри-2018: скільки платитимуть українським олімпійцям за здобуті медалі?

У Києві відбулася урочиста церемонія проводів збірної країни на Ігри ХХIII зимової Олімпіади, що проходитимуть з 9 по 25 лютого у Пхьончхані (Республіка Корея).

Україну представлятимуть 33–35 спортсменів. Остаточну кількість назвуть 30 січня, повідомляє zik.ua. Як розповів міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, розмір призових за медалі різного гатунку буде аналогічний минулій літній Олімпіаді-2016 в Ріо-де-Жанейро: «золото» – 125 тисяч доларів, «срібло» – 80 тисяч доларів, «бронза» – 55 тисяч доларів.

Під час церемонії проводів презентовано екіпірування національної збірної України Новою формою українську команду забезпечив спортивний партнер НОК з 2015 року PEAK Sport. Автором парадної колекції знову виступив Андре Тан.

До речі, за словами Ігоря Жданова, основні медальні надії українців на ХХІІІ зимових Олімпійських іграх покладаються на біатлоністів, а також на фрійстайліста Олександра Абраменка – в акробатиці. Загалом же, українські спортсмени виступатимуть у трьох видах спорту – лижних гонках, біатлоні та гірськолижному спорті.

Поділися:

Добавить комментарий