Зимовий турнір "літньої" гри

Зимовий турнір «літньої» гри

У Копилах Полтавського району на базі ФК “Полтава” розпочалися традиційні зимові змагання з футболу. Спортсмени борються за Кубок заслуженого тренера України, почесного громадянина Полтави Віктора Пожечевського.

– Уже п’ятий рік поспіль ми зустрічаємося на цьому чудовому турнірі. Дякую президенту футбольного клубу “Полтава” Леоніду Соболєву. Він, як ніхто, докладає зусилля, щоб змагання проходили на вищому рівні. Особливі слова вдячності – почесному члену Федерації футболу Полтавщини Віктору Пожечевському, який сьогодні (4 лютого. – Ред.) відзначає свій день народження і на честь якого ми проводимо цей турнір. Учасникам змагань бажаю перемог, гарної гри. Та найголовніше, щоб після закінчення турніру вони відчули себе частиною великого футболу України, – зазначив під час відкриття змагань голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Зимовий турнір "літньої" гри
Віктор Пожечевський, Андрій Пісоцький, Валерій Головко вітають учасників турніру.

Цьогорічний Кубок Пожечевського є ювілейним. Перший турнір пройшов п’ять років тому з ініціативи Леоніда Соболєва.
– Тоді ми думали, що змагання лише раз пройдуть. Але ні, прижилося! Зараз турнір є у календарному плані Професійної футбольної ліги. Тому до нас приїжджають команди не лише з області, а й чемпіонатів України першої та другої ліг, – прокоментував заслужений тренер України Віктор Пожечевський.
Під час турніру спортсмени готуються до поновлення боротьби у відповідних чемпіонатах.
З 4 по 15 лютого шість професійних та аматорських команд: “Полісся” (Житомир), “Мир” (Горностаївка), ФК “Ворскла” U19 (Полтава), “Вікторія” (Миколаївка, Сумська область), “Олімпія” (Савинці) та “Легіон” (Полтава) зіграють по одній грі поміж собою. Вхід для вболівальників вільний.
Переможців та призерів нагородять кубками і дипломами громадської спілки “Федерація футболу Полтавщини” та ФК “Полтава”. Також команда-переможець отримає десять футбольних м’ячів фірми Adidas.
– Люблю спорт у будь-якому прояві: і вболіваючи на трибуні, і коли сам на полі. Адже активний спосіб життя – запорука здорової нації. Підтримую молодих спортсменів та бажаю їм успіхів у турнірі. Нехай гра пройде легко! – побажав учасникам змагань перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.
Полтавська обласна державна адміністрація.
До теми. У перший день турніру відбулося дві гри: “Олімпія” (Савинці) – “Мир” (Горностаївка) та “Вікторія” (Миколаївка) – “Ворскла” U-19. На жаль, наші земляки поступилися гостям з інших областей України з однаковим рахунком – 1:3. Про результати решти матчів Кубка Пожечевського та його підсумки читайте в наступних випусках “Зорі Полтавщини”.

Поділися:

Добавить комментарий