Змагалися ветерани

У спортивному залі Козельщинської школи відбувся відкритий районний турнір з настільного тенісу серед ветеранів спорту – 40 років і старших. У ньому взяли участь спортсмени, майстри спорту, кандидати у майстри з багатьох районів Полтавської та сусідніх областей.
У віковій категорії “50 і старші” чемпіоном став Сергій Покидько із Кобеляк, друге місце посів Олексій Шиндель із Кременчука, третє – Микола Заєць із Семенівки, четверте – Олександр Масловець із Кременчука, п’яте – Олександр Герасимов зі Світловодська, шосте – Віктор Левченко із Нових Санжар.
У категорії “40–50 років” переміг Дмитро Олексієнко із Кременчука, друге місце виборов Руслан Лещенко із Олександрії Кіровоградської області, третє – Валерій Наку з Горішніх Плавнів. Сергій Смерчинський із Козельщини посів четверте місце, п’яте дісталося Сергію Матвійчуку із Полтави, а шосте – Дмитру Дерезі з Горішніх Плавнів.
Спортсмени, які вибороли 1-ше–5-те місця, нагороджені грошовими призами, а фіналісти – грамотами, медалями. Кожен з них також отримав у подарунок ікону Козельщинської Божої Матері.