Змагання у Хоролі зібрали велоекстремалів з усієї України

Змагання у Хоролі зібрали велоекстремалів з усієї України

Традиційно змагання з екстремальних видів велоспорту відбулися на велотрасі, що розташована на території Хорольського цегельного заводу. Підготували трасу й організували змагання учасники місцевої команди “Life On Dirt”.
Відбулися виступи у дисципліні “Памп Трек” (категорії “МТВ”, “ВМХ”, “Дівчата”) та дисципліні “Дьорт Джампінг” (категорії “МТВ” та “ВМХ”) із додатковими номінаціями: найкращий трюк, найбільш стильний заїзд, найменший учасник, найкраща амплітуда та інших. Участь у змаганнях взяли спортсмени
зі Львова, Черкас, Кременчука, Дніпра, Києва, Полтави, Хмельницького, Чернівців, інших міст та регіонів України.
Переможцями визнано: у дисципліні “Памп Трек” (категорія “Дівчата”) перше місце – у Віри Шахматової (м. Хорол), друге –
у Валентини Журавської (м. Хорол), третє – у Валерія Ільченка (м. Полтава); у категорії “BMX” перемогли Ігор Оніщенко з Хорола, В’ячеслав Петрунь із Києва і Віктор Сверщок із Боярки; у категорії “MTB” – Артем Єфимчук (м. Хмельницький), Сергій Сергеєв (м. Хорол), Станіслав Стасовський (м. Полтава).
З дисципліни “Дьорт Джампінг”, у категорії “BMX” перше місце – у Олександра Лукашенка (м. Бровари), друге – у Віктора Сверщка (м. Боярка), третє – у В’ячеслава Петруня
(м. Київ); у категорії “MTB”, відповідно, переможцями стали: Артем Єфимчук (м. Хмельницький), Павло Ковальчук (м. Львів) та Євгеній Марченко (м. Полтава).
Призерами додаткових номінацій визначено: за найкращий трюк – Артем Єфимчук із Хмельницького, за найбільш стильний заїзд – Денис Сегедін із Чернівців; за найкращу амплітуду – Артем Єфимчук (м. Хмельницький).
Вручено приз найменшому учаснику змагань – семирічному Андрійку Клименку (м. Київ). Він приїздив із батьками та представляв BMX школу Юрія Антонова.

Сергій МІСЮРЕНКО
Журналіст

Добавить комментарий