Зодчий, учений, громадянин

Зодчий, учений, громадянин

Минуло десять років, як пішов у засвіти заслужений працівник вищої школи України, академік, доктор технічних наук, професор, Почесний громадянин міста Полтави Олександр Григорович Онищенко. У Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» вшанували пам’ять видатного вченого і ректора.

Сумній річниці було присвячено меморіальний мітинг. «Підтримуємо традиції і пам’ятаємо Олександра Григоровича, який багато зробив для розвитку нашого університету. У свій час він реформував інститут з монопрофільного закладу, сміливо впроваджував новаторські ідеї, і ці ідеї принесли приголомшливий результат. Я дякую усім за зусилля щодо продовження його ідей, які всі ми зараз реалізуємо у нових непростих умовах. Переконаний, що колектив, як завжди, досягне максимальних результатів, примножуючи славу одного з найкращих університетів України, який понад два десятиліття очолював Олександр Григорович Онищенко – справжній патріот України», – сказав на мітингу ректор, професор Володимир Онищенко.
Науково-педагогічні працівники згадують Олександра Григоровича Онищенка як науковця, адміністратора, людяного керівника, котрий блискуче реалізовував чимало управлінських ідей, жив інтересами університету.
Світла постать унікального вченого і великого патріота України назавжди залишиться у пам’яті вдячних колег, учнів і послідовників. Царство Небесне і вічна пам’ять.
Доктор технічних наук, професор Олександр Григорович Онищенко 22 роки був ректором Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, став фундатором першого у Полтавській області національного університету. З 2003 року працював на посаді радника ректора, а також 26 років очолював кафедру будівельних машин та обладнання (з 14.02.1984 р. до 04.10.2010 р).

За матеріаламим медіа-центру Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Поділися:

Добавить комментарий