«Зоря» підбиває підсумки, визначає плани

«Зоря» підбиває підсумки, визначає плани

На полях, які орендує ТОВ «Астарта Прихоролля», яка входить до складу агропромхолдингу «Астарта-Київ», закінчився збір цукрових буряків. Якими культурами планується засіяти орні площі наступного року та про «солодкі жнива» розповіли працівники виробничого підрозділу «Зоря» ТОВ «Астарта Прихоролля».

Виробничий підрозділ «Зоря» «Астарти Прихоролля» закінчив збір цукрових буряків, який почали 21 жовтня. На полях працювали бурякозбиральні трактори, комбайни та десять працівників. Серед них є представники трудових династій, зокрема механізатор Віктор Пилипенко. Він перший рік працює на комбайні голландської фірми «Vervaet» і говорить, що у порівнянні з вітчизняною технікою імпортна – зручніша у роботі й комфортніша для водія.
Провідний інженер ВП «Зоря» ТОВ «Астарта Прихоролля» Микола Шатковський звертає увагу на інші нюанси діяльності аграріїв: «Посухи ускладнили нашу роботу. Загалом урожайність цукрового буряку – близько 450 центнерів з гектара. Ми очікували більшого, але радує цукристість, яка цьогоріч близько 20 відсотків».
Цьогоріч аграрії ВП «Зоря» виростили солодкі корені на полях загальною площею 1100 га. Технічні комплекси виробничого підрозділу підготовлені добре, тому Новооржицький цукровий завод отримує якісну сировину.
– Під посівну 2021 року ґрунт уже підготовлений. Залишилося тільки вирівняти його та засіяти, – поділився директор ВП «Зоря» ТОВ «Астарта Прихоролля» Віктор Колісніченко.
В усіх виробничих підрозділах агропромхолдингу «Астарта-Київ» дотримуються сівозміни. Таким чином дбають про родючість землі, прагнуть досягти високих урожаїв.

ГО «Полтавщина Аграрна».

Поділися:

Добавить комментарий