«Зоря» – «Ворскла» – 3:0. Боротьба за "бронзу" загострюється

«Зоря» – «Ворскла» – 3:0. Боротьба за «бронзу» загострюється

Відбувся 21 тур чемпіонату України з футболу у Прем’єр-лізі. Полтавська «Ворскла» зустрічалася у Запоріжжі із луганською «Зорею». Із перших хвилин поєдинку наші земляки спробували заволодіти ініціативою на полі. Біля воріт номінальних господарів вони створили кілька небезпечних моментів. Втім довести їх до логічного завершення так і не вдалося. Невдовзі ж луганці вирівняли гру і все частіше стали погрожувати воротам наших земляків. Перший тайм закінчився із нулями на табло. У другій половині зустрічі Зоря» вже впевнено грала першим номером і змушувала гостей притискатися до своїх воріт. Втім, немов пружина, що вивільняється, іноді полтавці «вистрілювали», контратакуючи. Тоді непросто доводилося вже обороні луганців. Але на 68 хвилині за друге попередження залишив поле Сапай. Чисельна більшість далася взнаки миттєво. Уже на 70 хвилині Гордієнко відкрив рахунок, на 76-й Фрейтас де Кастільо його подвоїв. А за дві хвилини до закінчення матчу колишніх одноклубників засмутив Громов – 3:0. Полтавці поступилися у важливому поєдинку. Тепер у турнірній таблиці ці команди розділяє всього одне очко і боротьба за третє місце ще більше загостриться.

У звітній зустрічі кольори «Ворскли» захищали: Шуст, Сапай, Чеснаков, Пердута, Даллку, Шарпар (Васін 31), Скляр, Ребенок, Кобахідзе (Одарюк, 78), Коломоєць (Глущук, 78), Кулач.

Результати інших матчів 21 туру: «Верес» – «Динамо – 3:1, «Шахтар» – «Зірка» – 5:0, «Олімпік» – «Сталь» – 2:0, «Чорноморець» – «Карпати» – 0:0, «Олександрія» – «Іллічівець» – 1:0.