Зоряни долучилися до боротьби з рекламою наркотиків у місті. А ви ще ні?

Активність “наркохудожників” не знизилася навіть з приходом на Полтавщину перших заморозків. Найчастіше вони “оздоблюють” будинки та паркани раннього ранку, коли на вулицях міста найменше перехожих. Минулого тижня відбувся черговий рейд з видалення таких написів волонтерськими загонами міста. До нього долучилися і журналісти “Зорі Полтавщини”. Перед початком з пресою поспілкувалася заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Лариса Бойченко. З її слів, проблема розповсюдження наркоманії та незаконного обігу наркотичних речовин є нагальною як для Полтави, так і для України в цілому. Тому байдужих до неї людей бути не повинно. Кожен полтавець має змогу долучитися до акції “Stop наркотик” (“Полтава без наркотиків”, “Зупинимо наркоманію разом”, “Молодь обирає здоров’я”, “Мій вибір – життя без наркотиків”) та допомогти зафарбувати надписи поруч зі своїми домівками, навчальними закладами, роботою і так далі. Власники будинків і балансоутримувачі мають бути відповідальними та слідкувати за чистотою фасадів підпорядкованих їм споруд, не перекладаючи ці обов’язки повністю на плечі правоохоронних органів та волонтерів.
Щоб боротьба з цією проблемою не припинялася, мешканці міста можуть телефонувати та повідомляти про адреси розміщення нарконаписів:
Відділ оперативного реагування управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради – 15-80, (066)286-58-87, (066)158-15-80.
Виконавчий комітет Київської районної у м. Полтаві ради – 2-48-03.
Виконавчий комітет Подільської районної у м. Полтаві ради – 60-13-16.
Виконавчий комітет Шевченківської районної у м. Полтаві ради – 63-11-14, 63-10-94.

Юлія ХОМЕНКО
“Зоря Полтавщини”

Поділися:

Добавить комментарий